Kontakt/Współpraca

Jeśli ktoś chciałby podyskutować ze mną o książkach, wymienić spostrzeżeniami dotyczącymi bloga, czy polecić mi książki do zrecenzowania  oto jak można się ze mną skontaktować:Chętnie również rozpocznę współpracę z wydawnictwem, portalem, księgarnią internetową bądź autorem. Wszelkie propozycje proszę kierować na wcześniej podany e-mail.
Jestem osobą sumienną, pracowitą i z zapałem do pisania. W każdą recenzję wkładam wiele pracy i serca. Pojawiają się w niej informacje: co mi przypadło do gustu, a co nie. Piszę w 100% to, co uważam, nie zawsze jest to opinia pozytywna. Co ważne, zawsze przedstawiam zalety danego tytułu, w końcu zawsze jakieś są.
Na przeczytanie oraz zrecenzowanie książki potrzebuję od 7 do 14 dni. Są to jednak granice ruchome, które pozostawiam do indywidualnego ustalenia.

Gatunki w jakich najczęściej się zaczytuję to: fantastyka, paranormal romance, New Adult, literatura młodzieżowa, obyczajowa, współczesna, romans, romans historyczny. Nie wykluczam jednak sięgnięcia po inne gatunki. Wyjątkami są kryminały i biografie, tych dwóch staram się unikać.

Aktualnie blog leży odłogiem, wybrałam się w podróż w celu odnalezienia weny twórczej! 

Proszę się nie lękać- powrócę (w swoim czasie)! 


Moje recenzje pojawiają się również na: lubimyczytac.pl, matras.pl oraz w.bibliotece.pl.


Współpracowałam z:

Wydawnictwo Adamada
http://adamada.pl/


Za zaufanie dziękuję:

Autorce "Hellheaven" Raven Stark

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz